Alçı Ürünleri / Plaster Products

İran alçı fabrikamızda üretilen Türk standartlarına uygun sıva ve saten alçımız ile global pazara hizmet vermekteyiz. Alçı levha ve alçı kimyasallarında çeşitli bayiliklerimiz üzerinden tedarik sağlamaktayız.

We produce a gypsum plaster and satine plaster in accordance with Turkish quality standarts at our İran Factory. We provide service on plasterboard and plaster chemicals through our worldwide dealerships.

Fabrikamız / Our Factory

İran alçı fabrikamızda üretilen Türk standartlarına uygun sıva ve saten alçımız ile global pazara hizmet vermekteyiz.
İran alçı fabrikamızdan Orta Asya, Orta Doğu ve Afrika bölgelerine alternatif lojistik yöntemlerimiz ile ürün tedarik edebimekteyiz.

We produce a gypsum plaster and satine plaster in accordance with Turkish quality standarts at our İran Factory.
We provide an international supplying service to our global customers; such as Middle Asia, Middle East and Africa.
Through our global experience on logistic services, we deliver goods with a most reasonable solutions and prices.

Toz Alçı / Plasters

İran alçı fabrikamızda üretilen Türk standartlarına uygun sıva ve saten alçımız ile global pazara hizmet vermekteyiz.İran alçı fabrikamızdan Orta Asya, Orta Doğu ve Afrika bölgelerine alternatif lojistik yöntemlerimiz ile ürün tedarik edebimekteyiz.

We produce a gypsum plaster and satine plaster in accordance with Turkish quality standarts at our İran Factory. We provide an international supplying service to our global customers; such as Middle Asia, Middle East and Africa. Through our global experience on logistic services, we deliver goods with a most reasonable solutions and prices. In case of need, we are able to provide goods from our Turkey warehouse.

Alçı Levha / Plasterboards

Beton Parke Üretim Paleti / Concrete Flooring Production Palette

beton-mikser-kamyonu

mobil-beton-pompasi

generator-genset-akpower-jeneratör